אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

קרלוס קסטנדה

אדריכל גינות גינון על רמה

אם אתם רוצים גינה איכותית במיוחד, מרהיבה, יפה וכזאת שתשמש אתכם כראוי לאורך שנים אתם צריכים אדריכל גינות.

איש מקצוע מנוסה בתחומו שיגבש אתכם ביחד קונספט לטעמכם, ליצירת הגינה המתאימה בדיוק בשבילכם.

בגינון על רמה אנו מקפידים להכיר אתכם, להבין אתכם ומתכננים עבורכם את המכלול השלם. יצירת גינה מושלמת, מתוך מבט מלמעלה ומענה מכל הזוויות והכיוונים האפשריים.

בראש הצוות עומד אדריכל גינות והתהליך כולל בניית קונספט עיצובי מלא, תכנון המפורט, הפקת הדמיות מאירות עיניים וברורות, בניית תקציב והצעת מחיר לביצוע. כלומר, אתם מעורבים בתהליך ויודעים הכל, בשקיפות מלאה.

אדריכל גינות עם הבנה מעמיקה בכל עיצוב החוץ

אחרי שברור לכם כי אדריכל גינות מלווה אתכם אישית בתכנון הגינה ועיצובה מהרגע הראשון, נוסיף שיש לו השפעה עמוקה לא רק על הגינה (הצמחייה). האדריכל שמלווה אתכם מגיע עם בקיאות בכל העיצובים והפתרונות שנהוג כיום לשלב בגינות היוקרה או בגינות המודרניות ביותר. התכנון והביצוע כוללים למשל לא רק את הצמחייה אלא גם את השבילים. האדריכל מתייחס לטופוגרפיה, לשיפועים הנדרשים, תכנון ניקוזים, מיקום מטבח חוץ, פתרונות הצללה. ההשפעה של איש מקצוע מהמעלה הראשונה עצומה. הוא מתכנן ומשלב בגינה לפי הצורך והחלום שלכם חניות, שערי כניסה, פינות ישיבה, תאורה, ג’קוזי ו/או בריכה. הכל נעשה בהתאם לרצונכם, לפי מסגרת התקציב והטעם שלכם.

שפה משותפת בעיצוב פנים וחוץ

עבורנו, עיצוב גינה לתפארת זו אומנות, אך תמיד כזאת שנועדה לענות על צרכי הלקוח. תכנון והקמת גינה בליווי של אדריכל גינות מאפשרים למקסם את הפוטנציאל של השטח שלכם. ואם עיצוב הבית נמצא בעיצומו, נהדר! אנו בגינה על רמה מקפידים על שיתוף פעולה מלא עם האדריכל או מעצב הפנים שלכם, כך שהתוצאה תהיה שפה עיצובית הרמונית, פנים וחוץ יחד.

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

יש לכם שאלות?
לא בטוחים מה אתם צריכים?

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות!

התקשרו: 052-7073123 או השאירו פרטיכם כאן:
דילוג לתוכן