שירותי אדריכל נוף 

אדריכלות נוף, הוא תחום, אשר עוסק בתכנון של המרחבים הפתוחים, כגון חללים ציבוריים או גינות פרטיות. היום, שירותי אדריכלות נוף, ניתנים גם במרחב הפרטי, מסביב למבנה, תוך תכנון היחס בין המבנים, לקרקע, לנוף ובין האדם לטבע ולסביבה האורבאנית שבה הוא חי. מי שעוסק באדריכלות נוף, ייקח פרמטרים שונים בחשבון אשר כוללים: אקולוגיה, תכנון חברתי, ניתוח של השטח, חלוקה למרחב, תכנון הצמחייה, ניקוז המים, מערכת השקיה ועוד.

גינון על רמה - תכנון, עיצוב, הקמת גנים ומערכות מים.

אהלן אני טל, נשוי  ואב לשניים,  מתגורר בקיבוץ עין דור.
את “גינון על רמה” הקים אבא שלי יוסי, לפני 15 שנים, מתוך רצון עז ליצור גינות יפות, חסכוניות במים בדגש על שימוש במשאבים קיימים ושימור הנוף הטבעי.
כיום חברת “גינון על רמה” מציעה שירותי תכנון, עיצוב והקמה של גנים בכל גודל ומקום בארץ ללקוחות פרטיים ועסקיים.
הזמן והניסיון, לימדו אותי שחשוב לבצע גם מגוון עבודות משלימות- על מנת להגיע לרמת גימור ורמת ביצוע מושלמות, לכן החברה מציעה כיום גם עבודות אבן, עץ, ברזל, בטון, הכנת תשתיות, פיתוח פני השטח ועוד.

צרו איתנו קשר

התקשרו עכשיו: 052-7073123
או שפשוט תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!

גלריית התמונות שלנו

היתרונות של גינה יפה ומרשימה המעוצבת ע”י אדריכל נוף

כאשר יש לתכנן ולעצב גינה פרטית, אדריכל הנוף, יתמקד בפרטים רבים, החל מהפרטים  הגדולים ועד לפרטים הקטנים.  למשל בשטחים קטנים פרטיים, שירותי אדריכלות נוף, מהווים אתגר לכל אדריכל נוף שנוטל על עצמו פרויקט שכזה. בחברת גינון על רמה, אנו מקדישים תשומת לב רבה לכל צמח, שבילי גישה, שיחים ועצים. אנו סבורים, כי זוהי ההזדמנות להקים עבורכם גינה, אשר תתאים לתנאי השטח ולסגנון שלכם וכמובן שאף לסגנון הבית. אנו נדאג, כי התחזוקה של הגינה תהיה חסכונית ומינימאלית. יחד נתכנן את התקציב ונדאג ללוות אתכם, עד שתקבלו את החזון של הגינה שתמיד חלמתם עליה, תוך הקפדה על ניצול נכון ומרבי של השטח, חיסכון בתחזוקה ובהוצאות כספיות.

פרויקטים נבחרים

גן עדן בבית שאן
גינה עם GOOD LUCK
20160929_132403
הסוד שבזרימה
20170824_092233
ירוק בעיניים – שמח בלב
עיצוב גינה פרטית
חגיגה בגינה

צרו איתנו קשר

התקשרו עכשיו: 052-7073123
או שפשוט תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!

תכנון  המרווח הנכון בין הצמחים והאלמנטים בגינה הפרטית ע”י אדריכל נוף

לימודי אדריכלות נוף, והניסיון העשיר שלנו, מקנים לחברתנו, ידע לתכנן את המרווח הנכון בין הצמחים והעצים, אנו נדע איזה סוג של עץ יש לשתול, לפי תנאי השטח, מזג האוויר כיווני הגינה, אם מדובר על שטח הררי, מישורי וכדומה. אנו נבחר עבורכם את הצמחייה, היות ואנו מכירים לעומק את תחום הבוטאניקה, את החולשות של הצמחים השונים ובאילו תנאי אקלים הצמחים ישרדו . גם מבחינת תכנון השקיית הגינה,אנו נדע לחשב ולתכנן נכון, את המרווח בין הטפטפות.

תכנון גינה הכוללת מטבח חיצוני לאירוח מושלם

הישראלים אוהבים לארח בגינה, היות והגינה הפכה לחלק בלתי נפרד מהבית ולכן, רבים משקיעים בה, על מנת שניתן יהיה להתענג מהיופי שלה להפוך אותה לפיסת גן עדן פרטית. היום, ניתן לראות ברוב הגינות גם מטבח חיצוני, אשר ייבחר באופן מדויק, הן מבחינת הגודל והעיצוב שלו. לדוגמא, גינה שמעוצבת בסגנון כפרי, המטבח החיצוני ישתלב נהדר בין האלמנטים הכפריים הנמצאים בה, אשר כוללים את הפרגולה, הדק ופינת הישיבה. למעשה מדובר בהרמוניה עיצובית שאנו יודעים לשלב אותה באופן מדויק ומושלם בגינה וכן, השימוש במתקנים השונים בגינה, יהיה פרקטי ומעוצב גם יחד. שימו לב, כי אם המטבח יפעל על גז, אנו נתכנן את נקודת הגז וכן, אנו אף נתכנן שקעים חשמליים, כך ששימוש במכשירי חשמל הקשורים למטבח, יהיה נגיש ונוח.

תכנון גינות גדולות פרטיות עם בריכת שחייה

מי שיש לו גינה פרטית גדולה, לבטח יתכנן גם בריכת שחייה. גם בזה אנו מתמחים. תחילה, נבצע תכנון מקדים ונקבל יחד החלטה לגבי סוג בריכת השחייה, בהתאם לגודל החצר, תנאי הקרקע ותנאי השטח. ישנן בריכות מבטון, מפיברגלס, כאשר יש לתכנן עבודת תשתית גדולה יותר ומורכבת. בריכות פרטיות, משמשות הנאה ופנאי. לפי התקציב והדרישות שלכם נוכל להחליט אם  בריכת השחייה תהיה עשויה מבטון, או שתהיה בריכה מתועשת. יש להמציא את האישורים המתאימים להקמת בריכת השחייה. הפקטור המשמעותי בבחירה ותכנון של בריכת שחייה בחצר, הוא גודל החצר, היות וככל שהחצר תהיה גדולה יותר, כך תוכלו להיות גמישים בעיצוב שלה. יש להתאים את צורת הבריכה לחצר, כאשר כאן  אנו מסייעים ללקוחותינו גם בהפניה למתן האישורים או בבירוקרטיה הנדרשת למתן אישורים אלה.. שירותי אדריכלות נוף שאנו מציעים כוללים גם ספקים ובעלי מקצוע, אשר עובדים  בצמוד לנו, כאשר נציג מטעמנו אשר מנהל את העבודה ונותן את ההוראות לפי התכנון המתאים והמדויק שלו. הכולל, לא רק את תכנון השטח, כי אם  גם התכנון של החשמל והאינסטלציה.

מוזמנים ליצור עמנו קשר, נשמח לשמוע מכם!!

התקשרו עכשיו: 052-7073123
או שפשוט תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!

Call Now Button

יש לכם שאלות?
לא בטוחים מה אתם צריכים?

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות!

התקשרו: 052-7073123 או השאירו פרטיכם כאן:
דילוג לתוכן