TERASSA

הופכים גינות לריזורט פרטי

נגן וידאו

בTERASSA עיצוב חוץ אנחנו מאמינים שמקומות יפים מתחילים בתכנון מלא מחשבה, השראה ויצירתיות, סלקציה של חומרי גלם איכותיים, צמחיה מתאימה וביצוע מוקפד של צוותים מוכשרים שמחוברים ומחויבים לחזון והצלחת הפרויקט.

זה מעל 20 שנה, אנו מציעים ללקוחותינו מומחיות בתכנון ויצירת מרחבים יפים, מעוצבים ומהנים בתחום עיצוב החוץ, לרבות גינות, נחלות, משקים, מרפסות, גגות ומשרדים.
ההשראה שלנו מגיעה מהמפגש עם הלקוחות באתר, לאחר תחקיר ואפיון מדויק, אנו מבינים לעומק את הצרכים, הרצונות והאתגרים – נותנים את הפרשנות שלנו כיצד נוכל לענות על כל אלו ולמקסם את פוטנציאל ההנאה מהמרחב המעוצב החדש והיחסים שלו עם האדריכלות והסביבה.

הפרויקטים שביצענו בגאווה לאורך השנים, זכו לפרסום והכרה בתחום עיצוב החוץ. 

המוניטין שצברנו, יחד עם ההערכה הרבה מצד בעלי מקצוע מתחום התכנון והביצוע, קולגות ולקוחות- הם גאווה עבורנו ומאמץ שאנו ממשיכים לשמר יום ביומו, מפרויקט לפרויקט.

על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר, אנו דואגים להתעדכן בכל החידושים, חומרי הגלם, טכנולוגיות, טרנדים ומגמות (לרבות יוזמות, פיתוחים והמצאות חדשות גם משלנו 😉).

צוותי ההקמה הנבחרים שלנו מורכבים מראשי צוותים ופועלים חרוצים ושירותיים, צוותים מנוסים וקבלנים מוכשרים שמומחים באומנות עיצוב החוץ לפי החזון והדרך שלנו.

TERASSA, מהחברות הבודדות בארץ הרשומות ברשם הקבלנים, מבטיחה לכם שקט נפשי עם המקצועיות הגבוהה ביותר בתחום.

ניהול קרוב, הדוק וקפדני של התכנון והביצוע על ידי הבעלים- טל בומץ, מבטיח לכם אחריות, שביעות רצון ואת הצלחתו של הפרויקט ולאורך זמן

הבעלים של Terassa עיצוב חוץ - טל בומץ

נשוי עם 3 ילדים, ממשיך את אביו שהקים את עסק הגינון לפני שנים רבות
וכעת התפתח לעיצוב חוץ במגוון רחב של תחומים

אנו מציעים:

תכנון:

בניית גינה היא הזדמנות להגשמת חלום, תהליך יצירה שחשוב שיכלול בתוכו לא רק את החזון שלנו אלא את החלום שלכם. אנו נשב יחדיו, נתכנן, נבין את מקורות ההשראה. אנו ניקח בחשבון תנאי שטח, אקלים וגם תקציב בכדי לשרטט מרחב שיתאים לכם במדויק ויהיה לכם כיף לשהות בו. קרא עוד »

בנייה:

אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך. גינה יפה, מלבלבת, מניבה, המשרתת את צרכי הלקוח לאורך זמן, היא תוצאה של תכנון נכון ותשומת לב לפרטים, רמת גימור גבוהה, עבודה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וחומרי גלם איכותיים- זה הסוד לכל יצירת מופת.

מגוון פתרונות:

אנו לא רק מקימים גינה אלא אנו מקימים מרחב שכיף לשהות בו, ושכזה אנו מציעים מגוון פתרונות במקום אחד, אין צורך לעבוד עם כמה ספקים במקביל. תוכלו לקבל מאיתנו גם : עבודות ריצוף, עבודות אבן, עבודות עץ, עבודות ברזל , כדים ועוד מגוון מוצרים ושירותים.
קרא עוד »

חשיבה אקולוגית:

חלק חשוב מה"אני מאמין" שלנו הוא להעשיר את סביבת המחייה שלנו בצמחיה ובחומרים טבעיים ומקומיים, כמו כן בעת תכנון גינה אנו שמים דגש על בחירה ומיקום הצמחייה ברחבי הגינה ובכך מפחיתים את הצורך בעבודות גיזום ואחזקה. בנוסף, מערכות מחזור המים האפורים שאותן אנו מתכננים ומקימים, מייצרות חיסכון משמעותי בצריכת המים ובעלויות ההשקיה.

ליווי ויחס אישי:

אתם תהנו מליווי צמוד ומקצועי שלנו בתקופת הבנייה שזה ברור ומובן אך חשוב לא פחות, גם לאחר שתקבלו את גינת החלומות שלכם, אנו זמינים ונשארים בקשר בכדי שהגינה תשאר יפה ומטופחת לאורך שנים רבות

מוזמנים ליצור עמנו קשר. נשמח לשמוע מכם

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אודותינו

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן