אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

אם בא לכם לשדרג בטירוף את המרפסת שלכם, עם ההחלטה המושלמת לחודשי יולי אוגוסט, ייתכן ואתם מחפשים בריכה במרפסת פנטהאוז! תוכלו להרגיש על הגג העולם ולהיכנס לטבילות קרירות ונעימות, ממש מבלי לצאת מפתח הדלת. מובן כי מדובר בהחלטה גדולה המצריכה אנשי מקצוע מומחים, זה הזמן שלכם להכיר את חברת גינון על רמה- המתמחה בכלל תחומי העיצוב למרפסות וחצרות! הצוות המקצועי שלנו רק מחכה להפוך את המרפסת שלכם למקום הכי קריר ונעים שרק אפשר.

בריכה במרפסת פנטהאוז – סגנונות שונים לכל אחד

אז אם אתם מעוניינים לבנות בריכה במרפסת פנטהאוז, כדאי שתבינו תחילה איזה סוג אתם מעוניינים מבין מגוון הסגנונות. חשוב קודם כל להבין כי בניית בריכה במרפסת מצריכה התייעצות עם מהנדס, רק מהנדס ידע כמה משקל מסוגלת המרפסת שלכם לשאת. בין אם תבחרו בריכת אינטקס, בריכת פיברגלס או בריכת בטון, חשוב להבין שלפי הקבוע בחוק בריכה במרפסת יכולה לשאת עד משקל של 350 קילו. בשילוב עם המים ועם בני האדם הנמצאים בתוכה, אתם כבר יכולים להבין שלא מדובר בבריכה ענקית במיוחד. כמובן שההתייעצות עם המהנדס הינה חובה טרם תחילת תהליך הבנייה, מכיוון שאלו נושאים בהם לא נרצה לקחת סיכון על הבטיחות. לאחר ההתייעצות עם המהנדס, תוכלו לפנות גם אלינו לפגישת ייעוץ במהלכה נתאים את סגנון הבריכה לצרכים והרצונות שלכם. בפגישת הייעוץ ניקח בחשבון כמובן גם את היקף הפרויקט הרצוי ומידת התקציב אותו תרצו להשקיע בו. אחרי כל אלו, נבנה תוכנית עבודה מפורטת כולל התקציב ודד ליין לסיום העבודה, בלי הפתעות ובלי שינויים!

קצת עלינו

אז כבר הבנתם שבא לכם בריכה במרפסת פנטהאוז והבנתם את התהליך. כל זה חשוב מאד, עכשיו רק כדאי שתכירו אותנו, חברת גינון על רמה המתמחה במגוון תחומי אדריכלות ועיצוב שטחי חוץ שונים. עבורנו הדרך חשובה בדיוק כמו התוצאה. אנו מתחייבים על שיתוף פעולה מקצועי, נעים, אדיב ועם עבודה איכותית בידי צוות של מומחים בתחומם. כל שנשאר לכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ, לתת לנו לבנות את בריכת החלומות, ולהזמין אותנו בסוף הפרויקט לטבילה מרעננת בבריכה שלכם!

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתיאום פגישה - השאירו פנייה
בריכה במרפסת פנטהאוז

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן