אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

עיצוב גינה בבית פרטי

החצר היא נכס חשוב ומשמעותי בבית הפרטי. אם נתכנן אותה נכון ונקדיש מחשבה לכל פרט, נוכל להפוך אותה לפינת חמד וליהנות ממגוון יתרונות שישרתו אותנו לאורך שנים. כדי שנוכל באמת למצות ממנה את המיטב, חשוב שנפנה לאנשי מקצוע אמינים ומנוסים. ישנם בעלי עסקים רבים המציעים שירותי עיצוב גינה בבית פרטי, אך לא תמיד קל להבחין בין חברה אמינה המספקת תוצאות ברמה גבוהה ובין חובבנים. לעתים, עד שנבחין בכך, עשוי להיות מאוחר מדי. כדי לקבל החלטה טובה ונכונה לחצר שלך, אלו כמה נקודות ששווה לקחת בחשבון בבחירת אנשי המקצוע שיאפשרו לנו ליהנות מגינה מעוצבת בבית פרטי בבעלותנו.

ניסיון מקצועי הוא המפתח

לא כל גנן הוא בהכרח מעצב גינות, חברה מקצועית נותנת התייחסות מלאה לכלל מרכיבי ושלבי העבודה, הם ירדו איתכם לפרטים הקטנים ויהיו בעלי רמת בקיאות גבוהה בעבודה מול כל תנאי השטח.
הדרך הטובה ביותר לוודא שאנו עובדים עם איש מקצוע אמין וטוב היא לברר על ניסיונו בשטח. ככל שאיש המקצוע שלנו סיפק שירותי עיצוב גינה במגוון רחב יותר של בתים וסיפק שירותים נרחבים יותר, כך עולה הסיכוי שיוכל לתת מענה לכל הצרכים בגינה שלנו.
מומלץ לבקש לראות תמונות לפני ואחרי וליצור קשר עם לקוחות עבר כדי לשמוע על החוויה שלהם ממקור ראשון.

עיצוב, ביצוע ואחריות

הקמת גינה היא תהליך שמתחיל בתכנון, עיצוב והקמה וממשיך בליווי ארוך שנים לאחר מכן. יש חשיבות גדולה לכך שהמתכנן הוא גם המבצע ושיוכל ללוות את הגינה לאחר הקמה.
אנו בגינון על רמה נותנים מענה מקיף ומלא לכלל מרכיבי עיצוב החוץ לאורך כל שלבי הפרויקט, אנו מלווים ומבקרים את לקוחותינו גם שנים רבות לאחר ממסירה כדי להוות עבורם מקור ידע, טיפול וניסיון (וגם כי אנחנו ממש נהנים מזה 🙂 )
במסגרת העבודה- אנו מעניקים גם אחריות לצמחים, חומרים ועבודה- ולכך ערך רב!

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת?
צוות גינון על רמה מזמין אותך לחוות שירות עיצוב גינות בסטנדרטים שטרם הכרת.
למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

גינה מעוצבת בבית פרטי, עיצוב גינה בבית פרטי

*לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

גינה מעוצבת בבית פרטי עיצוב גינה בבית פרטי

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן