אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

אם החלטתם להוסיף בריכה לחצר ביתכם, איזה כיף לכם! מדובר בהחלטה שתוסיף יוקרה לעיצוב ובעיקר, תוסיף המון שעות הנאה לכם ולילדיכם! אין כמו מקור מים בתוך הבית, במקום לצאת כל פעם בשיא החום- תוכלו פשוט לקפוץ לבריכה וליהנות מקרירות מרעננת. הצוות שלנו בחברת גינון על רמה, רק מחכה לצאת איתכם לדרך משותפת, מקצועית ומיומנת- אשר בסופה טבילה מרעננת בבריכה החדשה שלכם.

עיצוב בריכה – כל מה שרציתם לדעת

אין כמו לקפוץ לטבילה מרעננת בבריכה, מבלי לצאת משטח הבית. לפעמים, לקוחות מגיעים אלינו מעט מבולבלים, עם תהיות שונות אודות הבריכה. אנו ממליצים כמובן לבחור באיש מקצוע המתמחה בתחום עיצוב בריכה, מכיוון שהחלטה זו מצריכה עיצוב נכון של הקרקע. אל תחששו מכך שלא תיכנסו הרבה לבריכה, מאות לקוחות מרוצים שלנו מדווחים שזו אחת ההחלטות הנכונות ביותר שהם עשו עבור חצר ביתם. מדובר בעיצוב יוקרתי, התורם רבות לגיבוש המשפחה. במקום לצאת מהבית בחודשי יולי, אוגוסט אפשר פשוט להזמין חברים וליהנות מהשילוב המנצח של קרטיב על שפת הבריכה.

סגנונות

אחד היתרונות בבחירה לשלב עיצוב בריכה בחצר ביתכם היא כמובן אירועים מיוחדים. מהיום, תוכלו לארח כל על האש, ארוחה משפחתית או יום הולדת עם הידיעה שיש לכם את הנשק המנצח- בריכה שתעסיק את הילדים!   וכולנו יודעים שילדים עסוקים זה אומר הורים רגועים! איזה כיף שאפשר להוסיף כל כך הרבה הנאות לחצר הבית. גם אם התהליך נראה מעט מורכב ומאיים, נמליץ על בניית בריכת בטון במידה ויש לכם את השטח לכך. בריכת בטון הינה הבריכה המקצועית ביותר שתחזיק שנים רבות.  במידה ומדובר בפרויקט גדול מדי עבורכם, תוכלו לבחור מבין מגוון בריכות אינטקס הנמצאות בחנויות ציוד לבית שונות. הצוות של גינון על רמה נמצא שם איתכם צעד צעד בבחירה מה הוא מקור המים הנכון ביותר עבור החצר שלכם. נתחיל מפגישת ייעוץ במהלכה נבין את גודל השטח, היקף הפרויקט והתקציב הרצוי. נלמד יחד איתכם את החזון, הצרכים והרצונות שלכם ונוכל לצאת לדרך משותפת שבסופה תזמינו אותנו לקרטיב לימון וחגיגות פתיחת הבריכה המרהיבה!

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתיאום פגישה - השאירו פנייה
עיצוב בריכה

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

דילוג לתוכן