אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

עיצוב גינה בדירת גן

עיצוב גינה בדירת גן, אנו כאן כדי לטפח ולשדרג את הגינה בדירת הגן שלכם,

בשבילנו, עיצוב גינות זו דרך חיים, כל גינה היא עולם בפני עצמו ולכל בית יש את האופי המתאים לבניית הגינה שלו, לכן לפני כל פרוייקט אנו מגיעים לפגישת ייעוץ בביתכם על מנת שנוכל לעצב את הגינה שלכם בהתאם לטעמכם האישי, תנאי השטח ותנאי האקלים בשטח שלכם.

 

עיצוב גינה בדירת גן , עיצוב גינות
לתיאום פגישה - השאירו פנייה

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתאום פגישת יעוץ - חינם

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב גינה בדירת גן

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

דילוג לתוכן