אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

עיצוב גינה מודרנית מיוחדת בגינון על רמה

ליהנות מגינה נהדרת ב”שיק” מודרני? טל בומץ מחברת גינון על רמה מסביר מה כדאי לדעת על עיצוב גינה מודרנית, במה אנו יכולים לעמוד לשירותכם ואיך אנחנו מבטיחים שתהיו מרוצים למשך שנים רבות.

גינה מודרנית, בעיצוב נקי

כאשר אנו מתכננים ומעצבים גינה מודרנית, אנו שמים דגש על עיצוב בקו נקי.
זה בעצם התמצית של עיצוב גינה מודרנית. בסגנון עיצוב זה נעשה שימוש באלמנטים פשוטים וניתן דגש על פונקציונליות ופרקטיקה.

לתיאום פגישה - השאירו פנייה

סגנון זה מתאפיין בניקיון צורני (השימוש הוא בחומרי גלם בצורה ‘נקיה’ וללא פיתוחים או עיצובים מכבידים) ,צבעוניות מאופקת, סימטריה ואיזון, קווים ישרים ונקיים ורפטטיביות (חזרתיות).
שימוש בטכניקות עיצוב אלו מקנות למשתמש תחושה של שקט, עוצמה וסדר (וגם קרירות- שלא בהכרח מתאימה לכל אחד)-  כל זאת במטרה ליצור גינה הרמונית, עם ייחוד מצד אחד אבל ללא גודש מיותר מצד שני.

אילו אלמנטים וחומרי גלם כדאי לשלב בגינה מודרנית

חומרי גלם נפוצים הם בטון, מתכת, נירוסטה, פלסטיק, זכוכית ועץ (במקרה של העץ- בצורה נקייה, עדינה, דקה ומעובדת).

בפרויקטים מסוג זה אנו עושים שימוש מושכל במכלי שתילה (תוך בחירת נפח, צורה, צבע, כמות ומיקום), תאורה עדכנית (גופים מעוצבים , למשל על עמודי ברזל דקים או בזויות ישרות), שילוב אלמנטים של מים בעיצוב נקי (לדוגמא בצורה של מסך מים ישר נופל מקיר). כדי לאזן מסות בטון וריצוף גדולות בבניה, ניתן ליצור ‘איים’ ירוקים של צמחיה (בתוך הריצוף, או במכלי שתילה).

בתחום הצמחייה – שימוש במגוון מצומצם של צמחים החוזרים על עצמם במספר מקומות תוך מתן דגש על סימטריה במיקומים ובצורה. שימוש בצמחייה שמדגישה את הסביבה ובעלת מראה אחיד ומסודר. באמצעות שילוב טכניקות אלו ניתן להפוך את הגינה המודרנית ליצירה חד פעמית שמתאימה בדיוק בשבילכם.

תחזוקה בגינה מודרנית

נושא מאוד חשוב להתייחסות עוד בשלב התכנון הוא התחזוקה השוטפת. עיצוב גינה מודרנית שם דגש על גינה שלא צומחת פרא אלא כזו שקל לשלוט בה.
לדוגמא:

  1. תכנון צמחיה ללא נשירת יתר וצורך מועט בגיזום.
  2. כיסוי מלא של הקרקע לצמצום עשבייה (באמצעות צמחיה/חיפוי קרקע/ריצוף ועוד)
  3. בחירת צמחים מותאמים לגודל ומקום השתילה שלהם למינימום התערבות
  4. הקפדה על תשתיות מעולות לביצוע שיחזיק מעמד ללא תקלות
  5. שימוש בחומרי גלם שיראו טוב במינימום תחזוקה לאורך שנים קדימה

לעיצוב הגינה שלכם – נשמח להציע לכם את שירותינו בתחום התכנון והביצוע של כלל עיצוב החוץ

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

עיצוב גינה מודרנית

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן