אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

איזה כיף! אם אתם מתלבטים על עיצוב גינה עם בריכה אתם רגע מההחלטה שתשדרג רבות את חצר ביתכם ואת איכות חייכם! אין כמו טבילות קרירות בחצר הבית בחודשי יולי אוגוסט החמים. יחד עם זאת, מדובר בתהליך בנייה משמעותי אשר עומדים מאחורי פרטים רבים. מובן כי תזדקקו לאנשי מקצוע המתמחים באדריכלות נוף על מנת לבצע זאת. זה הזמן שלכם להכיר את חברת גינון על רמה- המתמחה בכלל סגנונות העיצוב של גינות יוקרה מרהיבות וכיפיות במיוחד.

עיצוב גינה עם בריכה – כל הפרטים

אם אתם מתלבטים על עיצוב גינה עם בריכה כדאי שקודם כל תחליטו האם אתם מעוניינים בבריכת בטון, בריכת אינטקס או בריכה תעשייתית. לכל אחת מההחלטות יתרונות רבים ושונים. אם תבחרו בריכת בטון, מדובר בתוצאה המקצועית ביותר, אך גם בפרויקט בהיקף הגדול ביותר. עבור פרויקט מסוג זה תזדקקו להיתר בנייה מהרשות המקומית, חפירת בור גדול בחצר באמצעות דחפור וקידוח כלונסאות לתמיכה בבריכה. לאחר סיום התהליך, אשר עשוי להימשך בין חודש למספר חודשים, תזדקקו לתפעול תדיר ושוטף של הבריכה בתחום חיטוי המים. בריכת אינטקס היא האופציה הביתית המוכרת, אותה ניתן לקנות במגוון חנויות לציוד לבית. הבריכות מגיעות בגדלים שונים, כל שתצטרכו הוא לבנות אותה בקלות, למלא מים מצינור ולהתחיל ליהנות. הבריכות מגיעות בגדלים מרשימים, אך מובן כי אין דמיון בין בריכה מסוג זה לבריכת בטון. סוג נוסף הוא בריכה מתועשת אשר עשויה מיריעות. גם בריכה זו תצריך היתר בנייה מהרשות המקומית מכיוון שמדובר בחפירת בור בחצר. תהליך הבנייה נמשך מספר שבועות, ולאחר מכן מידת התחזוקה הינה ממוצעת וכוללת בעיקר חיטוי למים.

מי אנחנו?

עיצוב גינה עם בריכה הינו תהליך המצריך צוות מומחים מקצועי ומיומן. בייחוד אם אתם בוחרים בבריכת בטון או בריכה תעשייתית, תזדקקו לצוות שילווה אתכם בתהליך הוצאת היתר בנייה ובתהליך הבנייה עצמו בהתאם להיקף שלו ייקבע גם המחיר ואורך הפרויקט. צוות גינון על רמה הינו צוות מקצועי ומיומן, המתחייב לעבודה איכותית וקשובה לצרכים שלכם. יחד נבנה את בריכת החלומות בחצר שלכם, אז קדימה למה אתם מחכים?

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתיאום פגישה - השאירו פנייה
עיצוב גינה עם בריכה

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

דילוג לתוכן