אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

עיצוב גינות גג מיוחדות

עיצוב גינות גג הוא אחד מהשירותים של גינון על רמה וזו הבחירה הנכונה עבורכם!

בעליי דירות עירוניות ובניינים המחפשים קצת שקט ונוחות בגג או במרפסת שלהם לרוב לא יודעים איך לעשות זאת ואיך לנצל את תנאי השטח לטובתם, מטרתנו היא לשלב בין ניסיון רב שנים בעיצוב נוף יצירתי וידע רב על צמחיה ומיני צמחים, לבין השטח והתאמתם אליו בכדי ליצור מרחב פרקטי ושימושי, בנוסף ליופיו.

לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם בתחתית העמוד או צרו איתנו קשר, נשמח לשמוע מכם!

Owners of urban apartments and buildings who are looking for some peace and comfort on their roof or balcony often do not know how to do this and how to use the conditions of the area to their advantage. Our goal is to combine many years of experience in creative landscape design and extensive knowledge of flora and plant species, with the area and their adaptation to it in order to create a practical space And useful, in addition to its beauty.
 
לתיאום פגישה - השאירו פנייה

עיצוב גינות גג הינו תחום אשר הולך ומתפתח בישראל בשנים האחרונות. האמת, לא נעים לנו להשוויץ, אבל שמענו לא פעם ולא פעמיים מהלקוחות שלנו שהם לא מאמינים איך הגג שלהם נראה היום, אחרי שהוא היה כל כך מוזנח ואף אחד אפילו לא היה עולה לשבת בו. גג זה נכס, ממש כמו חצר. אל תוותרו על ההזדמנות להפוך את הגג שלכם לשטח ירוק מלבלב ומשגשג. עם הצוות של גינון על רמה, חברה המתמחה בעיצוב גינות ושירותי גינון נוספים, נדמה שהמשימה הזו כבר פשוטה מאי פעם!

עיצוב גינות גג – רעיונות מטריפים

פעמים רבות דירות גג נמצאות דווקא בערים. בשל המיקום העירוני, לעתים לקוחותינו חושבים שהגג שלהם לא מתאים להפוך ליצירת גינה משגעת. תנו לנו לספר לכם שההפך הוא הנכון.. עיצוב גינות גג זה הפתרון שלכם ליצירת שטח ירוק ומשגע, ממש בתוך העיר. כך תוכלו ליהנות מכל העולמות. אנו ממליצים לכם לא להסס ולקבוע פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו. יחד נוכל להבין מה הוא החזון שלכם מהשטח ואיך אפשר להגשים אותו. בשיחת הייעוץ נדבר על היקף הפרויקט וגודל התקציב, צרכים ורצונות מהשטח, ואפילו אולי חלומות שלא העזתם לחשוב שאפשריים. לאחר מכן, נבנה תוכנית עבודה מסודרת הכוללת את כל הפרטים. ברגע שתאשרו את התוכנית, נוכל לצאת לדרך משותפת, אשר בסופה תרגישו על גג העולם!

אז מי אנחנו?

כשאתם בוחרת מעצב מתחום עיצוב גינות גג, בטח תערכו סקר שוק כדי לוודא שאתם בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור ביתכם. אנו מחזקים אתכם על בחירה זו ומתחייבים כי יש אצלנו את צוות המומחים המיומן והאיכותי ביותר בתחום עיצוב גינות. עבורנו הדרך חשובה כמו התוצאה, לאורך התהליך, נדאג לעבוד בשיתוף פעולה מלא איתכם, עם התחייבות ליחס מקצועי, אדיב וקשוב. כל שאלה או דילמה שתתעורר באמצע הדרך, תקבל מענה מקיף ומפורט, ואף שינוי בתוכנית העבודה בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. נדאג לחשוב על פתרונות השקיה הולמים וחסכוניים ועל יצירת מרחב שתואם את אורח החיים שלכם. גינון על רמה הינה חברה משפחתית המתמחה בתחום עיצוב שטחי חוץ כבר שנים רבות. זה הזמן לצאת יחד לדרך משותפת, עד ליצירת גג החלומות שלכם.

 

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

עיצוב גינות גג

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

דילוג לתוכן