אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

עיצוב גינות פרטיות בגינון על רמה

במובנים רבים, הגינה הפרטית היא כרטיס הכניסה של הבית, זהו המרחב הראשון שמקבל את פני הבאים לבית ובין אם מדובר בדיירי הבית או באורחים, היא מעניקה להם ערך רב לתחושת החוויה ולאופן נראות המבנה כולו .
כאשר מרחבי החוץ שלנו מעוצבים תוך יישום חשיבה מעמיקה וביד אמן, הם יכולים להעביר מסרים ולספר לא מעט עלינו, על אורח החיים שלנו ועל הדברים החשובים לנו.

עיצוב גינות פרטיות מקצועי

לתיאום פגישה - השאירו פנייה

אם הגינה מהווה עבורנו מרחב לשקט והתבוננות או אם אירוח מהווה חלק ניכר מהפנאי שלנו, אם אנחנו טיפוסים ‘מודרניים ‘ או בסגנון ‘כפרי’  (או בין לבין?) עם עיצוב גינות פרטיות מקצועי ניתן לממש את כל השאיפות הללו באופן מדויק ומותאם אישית. אנו, בגינון על רמה, מזמינים אותך להפקיד את הגינה שלך בידי מקצוענים וליהנות מתוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב גינות פרטיות בהשראת הסגנון העיצובי של הבית

הגינה אינה מרחב נפרד מביתך, לתפיסתנו- הגינה והבית אחד הם. לכן, בשלב הראשוני ביותר, נלמד את הסגנון העיצובי של הבית ונסייע לאפיין אותו יחד עם הגדרת הצרכים הפרקטיים הנדרשים לך, כדי שניתן יהיה למצות את המיטב מהגינה החדשה שלך. אנו מבינים כי תפיסת עיצוב הגן היא אישית מאוד- יש שיבקשו גן פראי ועמוס בצמחים עם מראה טבעי ככל הניתן ויש שיבקשו ריווח ותחושה של מרחבים פתוחים. יש המעדיפים תחושה של חופש ותנועה ויש של סדר וניקיון.

בסופו של יום, עיצוב גינה בבית פרטי הכוללת התאמה אישית גבוהה, הן בעיצוב והן בפרקטיקה, היא שעושה את ההבדל בין עוד מלאכת גינון ובין עיצוב גינות מקצועי ומיומן.

לחולל שינוי מרגש בחצר שלך

אם גם אתם מעוניינים ליצור מרחב חיים אחד, בו מתקיימת מערכת יחסים הדוקה ומיטבית בין הגינה לבית ובהרמוניה בזכות האנשים החיים אותה באופן יומיומי-
אנו מזמינים אתכם לגלות איתנו מגוון אפשרויות אינסופי וליהנות מפתרונות יצירתיים, מתקדמים ואמינים בעיצוב הגינה שלכם. לאורך השנים, סייענו ללקוחות רבים לעצב גינות המותאמות במדויק להעדפות ולצרכים תוך מתן שירות חם ואישי ושימת לב קפדנית לפרטים.

למידע נוסף, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום.

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

דילוג לתוכן