אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

מעצב גינות מקצועי

עיצוב גינות הוא מקצוע אומנותי שלא רק מתמחה בגיזום דשא ונטיעת עצים אלא בעיצוב גינות של ממש, בוער בנו הרצון ליצור גינה יפה, מושקעת וחסכונית במים תוך שימוש במשאבים הקיימים ושימור הנוף הטבעי של המרפסת או החצר של הלקוח.
בשבילנו, עיצוב גינות פרטיות זו דרך חיים, כל גינה היא עולם בפני עצמו ולכל בית יש את האופי המתאים לבניית הגינה שלו, לכן לפני כל פרוייקט אנו מגיעים לפגישת ייעוץ בביתכם על מנת שנוכל לעצב את הגינה שלכם בהתאם לטעמכם האישי, תנאי השטח ותנאי האקלים בשטח שלכם.
אנו מתכננים גינות מהסקיצה ועד החלומות הגדולים של הלקוחות שלנו!
ביחד נוכל לתכנן את גינת החלומות שלכם ולהפוך את פיסת הגן או המרפסת שלכם למקום הכי מיוחד ונעים שיש.
עכשיו יותר מתמיד, ההחלטה הנכונה עבורכם לשיפור איכות החיים שלכם היא לעשות עיצוב לגינה או המרפסת שלכם, להוסיף ירוק וצבעוניות פסטורלית ולבחור בגינון על רמה לעיצוב הגינה שלכם!

לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם בתחתית העמוד או צרו איתנו קשר, נשמח לשמוע מכם!

עיצוב גינה בדירת גן , תכנון גינות פרטיות , תכנון גינות ונוף
עיצוב גינות מקצועי
עיצוב גינות

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן