אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

מזל טוב! אתם עומדים לעבור לפנטהאוז חדש ויפיפה! איזה כיף! בפנטהאוז יש הכול, ההנאות והיתרונות של הבנייה האורבנית, מבלי לוותר על הזדמנות לשטחי חוץ ירוקים ומושקעים. בדיוק כמו שלא הייתם מתפשרים על עיצוב ביתכם, נמליץ לכם גם לא להתפשר על עיצוב מרפסת פנטהאוז, עד הפיכתה למרכז הממלכה המושלמת שלכם. הצוות המיומן של גינות על רמה מציע מגוון אופציות עיצוביות משגעות לשטחי חוץ. זה הזמן להשקיע בבית שלכם ולהשקיע בעצמכם, בדיוק כמו שמגיע לכם.

עיצוב מרפסת פנטהאוז – למי זה מתאים?

למעשה, תהליך עיצוב מרפסת פנטהאוז מתאים לכל מי שגר במבנה מסוג זה. בשונה מבתים רגילים, לפנטהאוז יש לרוב מרפסת גדולה, ולעתים אף יותר ממרפסת אחת, כך שמדובר בהזדמנות של ממש. תחילת תהליך העיצוב הינו בפגישת ייעוץ. תיפגשו עם אחד מן המומחים שלנו, ויחד נבין מה הם הצרכים והרצונות שלכם מהשטח. מעבר לכך, נדבר גם על ההיבט הפרקטי מבחינת תקציב, היקף הפרויקט ועוד. לאחר מכן, ניקח את סך כל הפרטים ואת החזון המשותף שרקמנו ונוציא תוכנית עבודה מפורטת. תוכנית העבודה כוללת גם דד ליין לסיום הפרויקט והיקף תקציב נדרש, בלי הפתעות ובלי שינויים בדרך. ממש כמו בתהליך של עיצוב פנים, כך גם עיצוב חוץ, לאחר שתאשרו את תוכנית העבודה נוכל לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד.

יתרונות

כשאתם בוחרים בצוות מיומן של אנשי מקצוע עבור עיצוב מרפסת פנטהאוז, זו החלטה הטומנת בחובה יתרונות רבים. קודם כל, אנו מתחייבים על תהליך מקצועי, אדיב וקשוב במהלכו נעבוד בשיתוף פעולה מלא, עם הקשבה מתמדת לצרכים והרצונות המדויקים שלכם! מעבר לכך, הבחירה בצוות מקצועי מבטיחה מקסום מלא של היתרונות הטבעיים של השטח, בחירת צמחים ושתילים הנכונים לאקלים והפיכת המרפסת לחלל ירוק לאורך כל ימות השנה. נדאג ליצירת פתרונות השקיה חסכוניים והולמים, נערוך איזו התאמה שצריך בשטח, כדי שזה יהיה החלל שדמיינתם ומדויק לצרכים שלכם. גינון על רמה היא חברה וותיקה המתמחה בעיצוב גינות, מרפסות וגגות. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור המרפסת החדשה שלכם.

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתיאום פגישה - השאירו פנייה

דילוג לתוכן