אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

מזל טוב! אתם עומדים לעבור לפנטהאוז חדש ויפיפה! איזה כיף! בפנטהאוז יש הכול, ההנאות והיתרונות של הבנייה האורבנית, מבלי לוותר על הזדמנות לשטחי חוץ ירוקים ומושקעים. בדיוק כמו שלא הייתם מתפשרים על עיצוב ביתכם, נמליץ לכם גם לא להתפשר על עיצוב מרפסת פנטהאוז, עד הפיכתה למרכז הממלכה המושלמת שלכם. הצוות המיומן של גינות על רמה מציע מגוון אופציות עיצוביות משגעות לשטחי חוץ. זה הזמן להשקיע בבית שלכם ולהשקיע בעצמכם, בדיוק כמו שמגיע לכם.

עיצוב מרפסת פנטהאוז – למי זה מתאים?

למעשה, תהליך עיצוב מרפסת פנטהאוז מתאים לכל מי שגר במבנה מסוג זה. בשונה מבתים רגילים, לפנטהאוז יש לרוב מרפסת גדולה, ולעתים אף יותר ממרפסת אחת, כך שמדובר בהזדמנות של ממש. תחילת תהליך העיצוב הינו בפגישת ייעוץ. תיפגשו עם אחד מן המומחים שלנו, ויחד נבין מה הם הצרכים והרצונות שלכם מהשטח. מעבר לכך, נדבר גם על ההיבט הפרקטי מבחינת תקציב, היקף הפרויקט ועוד. לאחר מכן, ניקח את סך כל הפרטים ואת החזון המשותף שרקמנו ונוציא תוכנית עבודה מפורטת. תוכנית העבודה כוללת גם דד ליין לסיום הפרויקט והיקף תקציב נדרש, בלי הפתעות ובלי שינויים בדרך. ממש כמו בתהליך של עיצוב פנים, כך גם עיצוב חוץ, לאחר שתאשרו את תוכנית העבודה נוכל לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד.

יתרונות

כשאתם בוחרים בצוות מיומן של אנשי מקצוע עבור עיצוב מרפסת פנטהאוז, זו החלטה הטומנת בחובה יתרונות רבים. קודם כל, אנו מתחייבים על תהליך מקצועי, אדיב וקשוב במהלכו נעבוד בשיתוף פעולה מלא, עם הקשבה מתמדת לצרכים והרצונות המדויקים שלכם! מעבר לכך, הבחירה בצוות מקצועי מבטיחה מקסום מלא של היתרונות הטבעיים של השטח, בחירת צמחים ושתילים הנכונים לאקלים והפיכת המרפסת לחלל ירוק לאורך כל ימות השנה. נדאג ליצירת פתרונות השקיה חסכוניים והולמים, נערוך איזו התאמה שצריך בשטח, כדי שזה יהיה החלל שדמיינתם ומדויק לצרכים שלכם. גינון על רמה היא חברה וותיקה המתמחה בעיצוב גינות, מרפסות וגגות. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור המרפסת החדשה שלכם.

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

לתיאום פגישה - השאירו פנייה
עיצוב מרפסת פנטהאוז

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן