אומנותו של החולם,
היא אומנות תשומת הלב

מעצב גינות בגינון על רמה

כפי שאת הבית נהוג כיום לעצב בעזרת אדריכל/ית או מעצב פנים, גם בתכנון ועיצוב גינה מומלץ להיעזר באיש מקצוע שמביא עמו ערך מוסף.
טל בומץ מגינון על רמה – יסביר מהו תפקידו של מעצב גינות ומהו האני מאמין שלנו, בדרך לעיצוב גינה נהדרת ללקוח.

 

מעצב גינות שרוצה להכיר אתכם

עיצוב של גינה הוא תהליך והוא מתחיל קודם כל באפיון מעמיק של צרכים ורצונות. מעצב גינות קודם כל ירצה להכיר אתכם, ‘להיכנס’ לראש שלכם, להתרשם מהסגנון העיצובי של הבית, לברר תקציב לפרויקט כדי לתכנן בהתאם לו.

לאחר מכן, ממשיכים להכנת תוכנית קונספט (רעיונית) ומשם מפתחים את התכנית תוך ירידה לשכבות נוספות של פירוט (תכנית פיתוח, תשתיות והכנות, צמחיה, מטבח חוץ, תאורה, פרטים מיוחדים ועוד).

תוך כדי התהליך מכינים אומדן עלויות לשלב הביצוע. בהמשך, מכינים הדמיות פוטוריאליסטיות וסרטונים להמחשה ברורה של התוכניות.
בסוף התהליך אנו מגישים ללקוח הצעת מחיר מפורטת כולל תיאום ציפיות לתהליך הביצוע- מה צפוי, מה נדרש וגם מהי העלות.

הגינה – המקום שלכם להגשים חלום

יש סיבה טובה לכך שבית עם גינה הוא החלום של כך כל הרבה ישראלים. מעצב גינות מוכשר ומנוסה יעזור לכם להגשים את החלום על הצד הטוב ביותר. בגינון על רמה אנו מספקים מעטפת מושלמת, של תכנון, עיצוב והקמה.

הקווים המנחים שלנו –

  • התאמה מלאה לצרכים, רצונות ותקציב הלקוח.
  • גינה ייחודית, יצירתית ומזמינה לשימוש ושהייה
  • ביצוע יוצא מן הכלל

בגינון על רמה אנו שואפים להגשים את החלומות שלכם ואף מעבר. נסו אותנו 😉

לחצו על התמונות לצפייה מיטבית

מעצב גינות

תהיו רגועים, אתם בידיים טובות! –  אנו מחזיקים בתעודת קבלן רשום ופוליסות ביטוח מקיפות כדי שתוכלו להנות מתהליך הביצוע וההקמה באופן שקט ובטוח.

אז למה זה כל כך חשוב להעסיק קבלן רשום?
ביטוח

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

מוניטין ולקוחות

לא רבים יודעים אבל למעשה כל קבלן שנרשם כקבלן מופיע באינטרנט בפנקס הקבלנים הרשמי, כך מי שמחפש קבלן רשום יכול למצוא אותו בקלות.

הוכחה על עבר נקי

חברות הביטוח לא מבטחות קבלנים לא רשומים כאשר הפרויקט דורש קבלן רשום.

Contractors’ insurance
 
בוחרים בעל מקצוע בתנאי סף גבוהים

רישום קבלן רשום כוללים הוכחת ניסיון עשיר ורלוונטי בפועל, עמידה במבחנים נוקשים מטעם המדינה לבדיקת ידע מקצועי ובטיחותי, יכולת כספית וציוד נדרש לביצוע העבודה.

פיקוח ואכיפה

קבלן רשום מוגדר כמומחה מורשה בתחומו, אשר זכה לאישור רשמי על ידי הגוף הממשלתי האחראי על נושא הדיור והבנייה בארץ. גוף זה אחראי לניהול מערך מפוקח של מקצועות בתחום הבנייה, תוך הענקת רישיונות לקבלנים. הביטוי ‘קבלן רשום’ מציין את רישומו של הקבלן בפנקס הקבלנים הארצי, כאשר הוא מחזיק בתעודה חוקית המעידה על כך.  מחלקת רשם הקבלנים אחראית גם על פיקוח ואכיפה על קבלנים רשומים קיימים, ובמידת הצורך לבצע הליכי אכיפה ובירור מול קבלנים רשומים שהפרו או לא עמדו בתקנות המחייבות אותם.

דילוג לתוכן